Upravit stránku

Lepší pocit z pracovního prostředí, reprezentativní místnosti i zdravější vzduch. To všechno jsou důvody, proč si objednat úklid obchodu, hotelu, kanceláří nebo jiných komerčních prostor v Praze nebo okolí. My provádíme úklidy jednorázové i pravidelné ve firmách a komerčních prostorech od 150 m2 a zaručíme vám, že se vše bude blýskat čistotou.

Úklid komerčních prostor dle vašich přání

Uděláme, co vám na očích uvidíme. V rámci úklidu kanceláře například utřeme prach, vyleštíme zrcadla, vysajeme a vyčistíme koberce, vyneseme odpadky nebo umyjeme okna. Navíc se s vámi dohodneme, kdy se vám úklid hodí nejvíc a přizpůsobíme se tak, abychom vás nerušili při práci.

Spolupráce poběží jako na drátkách

Pravidelně i jednorázově uklízíme v Praze i v okolí Prahy v kancelářích, hotelech, skladech i administrativních budovách. Než se do toho pustíme, projdeme si konkrétní plán úklidu. Nedostanete od nás nic, co nepotřebujete. Poté vám přidělíme tým se zástupcem, naším garantem kvality. Ten s vámi také bude komunikovat. Když bude cokoliv v nepořádku, hned to napravíme.

Jsme spolehliví, podívejte

Chcete se přesvědčit, že je náš úklid kanceláří, hotelů a administrativních budov v Praze rychlý, pečlivý a spolehlivý? Podívejte se na naše reference od spokojených zákazníků.

Služby v rámci pravidelného úklidu

  • luxování, mytí a vytírání podlahových krytin 
  • stírání prachu ze stolu a dostupných míst do výšky 1,7 m
  • leštění zrcadel, skleněných a lesklých ploch 
  • vynášení odpadků z košů a skartovacích zařízení 
  • úklid a dezinfekce sociálního zařízení, kuchyňky, případně koupelny
  • doplňování hygienických potřeb (toaletní papír, mýdlo, papírové ubrousky atd.) 
  • mytí radiátorů a čistění žaluzií
Jaké firmy uklízíme? Od 150 m2 až do 800 m2. Patří sem samozřejmě i garáže, školy a další podle našich služeb.
Nahoru