Upravit stránku

Objednejte si na úklid profesionální úklidovou firmu. Na objednávku bytových družstev a sdružení vlastníků zařídíme čistotu a pořádek ve společných prostorech bytovek a panelových domů. Působíme v Praze a okolí. Pro pravidelný či jednorázový úklid v nás získáte spolehlivého a prověřeného partnera.

Úklid bytových domů v pojetí společnosti Housekeeping

V rámci úklidu bytových domů nabízíme mytí podlah, výtahů nebo oken. Nabízíme i dlouhodobou údržbu bytových domů a práce nad rámec běžného úklidu (údržbu parkovišť a přístupových komunikací a další podle potřeby).

Máme šikovné a pracovité úklidové pracovníky. To hlavní, na čem si zakládáme, je propracovaný model komunikace, zpětné vazby a supervize. Než se dáme do práce, sejdeme se s vámi, prohlédneme prostor a připravíme cenovou nabídku – tak abyste byli spokojeni a platili jen za to, co chcete a potřebujete.

Ke každé zakázce přidělíme zástupce našeho týmu, který funguje jako garant kvality. Ten s vámi bude komunikovat, získávat od vás podněty a zároveň bude provádět supervizi vlastního úklidu.

V rámci PRAVIDELNÉHO ÚKLIDU máte v ceně:

Využijte také možnosti JEDNORÁZOVÉHO ÚKLIDU

Kromě pravidelného úklidu jsme schopni Vám zajistit i jednorázový úklid panelového nebo činžovního domu. I v případě, že úklid svého domu realizujete svépomocí, může se Vám jednorázový profesionální úklid hodit při likvidaci následků, které po sobě zanechala práce řemeslníků či malířů.

Nahoru