Upravit stránku

Služba, která je často vyhledávána, je mytí oken. Provádíme mytí oken ve firmách, výloh obchodů, čištění žaluzií, výškové práce, a to jednorázově i pravidelně (většinou mytí výloh obchodů, showroomů).

Mytí oken provádíme stěrkovým způsobem, na rozmývák se nanese přiměřené množství saponátu a vody (dle znečištění a prostředí, kde se mytí oken provádí) a následně se rozmývá na prosklené ploše. Po aplikaci se vše setře stěrkou a suchou utěrkou se otřou zbytky vody v rozích rámů.

Pro čištění oken používáme speciální čistící prostředky, které díky obsahu čpavku a alkoholu zanechávají okno lesklé a bez šmouh, Čistíme jakákoliv okna, plastová, dřevěná, špaletová i šroubovací a stejně jako u klasických oken zahrnuje cena za umytí okeni rámy a parapety. Při mytí oken a výloh lze objednat čištění horizontálních žaluzií. Pokud budete spokojeni s naší službou a objednáte si ji znovu, můžete získat věrnostní slevu zákazníka.

Ukázka mytí oken a výloh v našich službách

Kde uklízíme? Patří sem kanceláře, bytové a nebytové domy, školy a další podle našich služeb. Naší lokalitou je celá Praha.
Nahoru