Upravit stránku

Společnost Housekeeping s.r.o. je na trhu už 10 let. Za tu dobu jsme z malé firmy vyrostli na společnost, která v současnosti uklidí až 50 000 m2 za měsíc. Naší lokalitou je celá Praha.

Jsme tu hlavně proto, abyste si nemuseli dělat starosti s úklidem. Naši pečliví pracovníci vyšperkují vaši kancelář od vstupního vchodu přes open space až po kuchyňku. Postup nevolíme náhodně. Vždy si předem vyslechneme, co očekáváte a poradíme vám, jaká forma spolupráce pro vás bude ideální. Starosti, které jste do teď měli s úklidem, budou minulostí. 

Dokážeme se přizpůsobit časově tak, abychom vás nerušili při práci. Výsledkem práce našich pracovníků bude kancelář, škola nebo činžovní panelový dům uklizené do posledního smítka.

V čem vám pomůžeme

  • Uklidíme školy a školky
  • Zařídíme generální úklid
  • Umyjeme okna a otřeme žaluzie
  • a postaráme se i o ostatní služby, které budete potřebovat

Jaké firmy a kanceláře uklízíme? Od 150 m2 až do 5 000 m2. Patří sem samozřejmě i školy, panelové domy a další podle našich služeb.

1
2
3

Jsme jeden tým. Poctivý a pečlivý

Při práci jsme sehraní. Nepřehlédneme nic, co by dělalo ve vaší kanceláři, škole nebo obchodě špatný dojem a zodpovědně dohlížíme na kvalitu odvedené práce. Svým pracovníkům plně důvěřujeme. Své odborné znalosti si pilují na pravidelných školeních, kde se dozvídají novinky z oblasti úklidové chemie i obsluhy moderních úklidových strojů.

I přesto jsme rádi, když jsou naši klienti krytí proti jakékoliv situaci, která může nastat. Pro případ nečekaných událostí i pro vaši větší důvěru máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu až do výše 10 milionů Kč.

Nahoru