Upravit stránku

Každé uklízecí období má svá specifika, na která jako profesionálové při našich úklidech myslíme. Jiný je úklid na jaře, a jiný na podzim. To se samozřejmě týká i léta. V kancelářích i doma více větráme, máme otevřená okna celý den, ale také například chodíme více na boso a dovnitř létá více prachu a pylu. Teplé počasí je rájem pro bakterie, které mají pro výskyt ideální podmínky.

Bakteriím se daří nejlépe v létě

Mikroorganismům, jako jsou bakterie, se nejlépe daří právě v létě, kdy je teplo a často vlhko. Pro jejich množení je tedy ideální kuchyně nebo koupelna, kde jsou houbičky na nádobí, odpadkový koš, vlhká zákoutí a další místa. Najdeme je i na dalších místech, například na vaně, ve dřezu, v umyvadle, ale také v ručnících, koupelnové předložce nebo osuškách.

Ale co s tím? Řešením je důkladný a efektivní úklid. Užívejte si v klidu zbytek léta a nechte vše na nás, o vše se postaráme! A vy si zatím můžete užívat svou dovolenou nebo vzít rodinu na výlet.

Objednejte si u nás služby pravidelného nebo jednorázového úklidu, zbavíme vás nepořádku i bakterií.

S námi bakterie nemají šanci

  • Pečlivě, svědomitě a do posledního smítka uklidíme každou místnost nebo kancelář.
  • Naši vyškolení zaměstnanci používají pro úklid účinnou chemii a profesionální čisticí prostředky, které vás zbaví bakterií a mikrobů.
  • V administrativních budovách, školách, kancelářích i u vás doma se postaráme o vše, od mytí oken a čištění koberců až po úklid sklepů a půd.
  • Na kvalitu úklidů dohlíží náš supervizor.
Nahoru